Projektowanie powierzchni komercyjnych

„Zacznij z myślą o końcu” … to rada po raz pierwszy udzielona przez Stephena Coveya w jego książce The 7 Habits of Highly Effective People. Jeśli zaczniesz od jasnego zrozumienia celów i wizji swojej powierzchni, masz większe szanse na osiągnięcie swoich celów. Projektowanie powierzchni komercyjnych nigdy nie powinno koncentrować się na czystej estetyce a raczej być ukierunkowane na sedno Twojej firmy tj. lepsze przepływy pracy, większą synergie między działami i możliwości zwiększenia produktywności.

Powierzchnie biurowe

W NOVOTIC jesteśmy mistrzami w sztuce planowania przestrzeni biurowej w celu poprawy produktywności. Będziemy z Tobą współpracować, aby zrozumieć  cele dla Twojej firmy.
Nasze projekty wnętrz biurowych zmienią sposób pracy Twoich pracowników, w tym strefy pracy opartej na aktywności oraz połączenie przestrzeni otwartych, wydzielonych i prywatnych. Raz po raz klienci mówią nam: „Nigdy nie myśleliśmy o tym, ale to ma sens”. To dlatego, że nasi projektanci wnętrz biurowych myślą nieszablonowo. Dodajemy wartość firmom w sposób, którego nigdy nie brali pod uwagę, kiedy zdecydowali się na remont lub wyposażenie biura. 
Pamiętaj, że projektowanie powierzchni komercyjnej to proces złożony i wymagający zaangażowania z obu stron by w konsekwencji osiągnąć założony cel, którego efektem będzie stworzenie ergonomicznej i przyjaznej pracownikowi przestrzeni, w której będzie mógł się realizować zawodowo. 

projektowanie powierzchni komercyjnych
projketowanie powierzchni komercyjnej

Sale konferencyjne

Każdy układ sali konferencyjnej będzie zależał od tego, w jaki sposób sala ma być wykorzystana. Jeśli masz kilka pokoi, możesz mieć kilka różnych układów, aby zaspokoić różne przypadki użycia. Najczęściej stosowanym układem sali konferencyjnej w projektowanych powierzchniach komercyjnych jest ustawienie jednego dużego stołu przy którym dookoła mogą zasiąść interesanci, którzy mogą swobodnie słuchać prezentacji, a także pracować w zespołach. Ważne jest również, aby stół został ustawiony w taki sposób by ludzie przy nim siedzący podczas prowadzenia konferencji bądź prelekcji nie musieli obracać krzeseł czy też wymuszać nieprawidłowego ułożenia ciała.

Powierzchnie usługowe i sklepy

Handel w galeriach handlowych istnieje już od dłuższego czasu i istnieje nieskończona liczba sposobów projektowania przestrzeni handlowej. Istnieją jednak również pewne wspólne strategie projektowe, które wszyscy powinni znać, aby zwiększyć sprzedaż.
Badaliśmy różne sprawdzone metody projektowania przestrzeni komercyjnych, aby pomóc sprzedawcom odnieść większy sukces i prosperować w dzisiejszej erze. Czasami projektując wnętrze sklepu musimy poruszać się w pewnych ramach koncept booka danej marki co uniemożliwia pełna dowolność projektową ale nie wyklucza możliwości uzyskania spektakularnych efektów pracy   

projekt sklepu